Polski Związek Niewidomych Okręg Warmińsko–Mazurski wersja tekstowa

  


Koła



Koło Bartoszyce

Zarząd:
⇒ Irena Szwedzik - prezes
⇒ Danuta Wąs - wiceprezes
⇒ Krystyna Bursa - sekretarz
⇒ Teresa Boras - skarbnik
⇒ Danuta Łuszczak - członek
⇒ Danuta Kantowicz - członek
Adres: ul. Pieniężnego 10A (MOPS); 11-200 Bartoszyce
Telefon: 511-118-794
E–mail: kpznbartoszyce@wp.pl

Koło Braniewo

Zarząd:
⇒ Irena Kostrzeba - prezes
⇒ Krystyna Stępnicka - wiceprezes
⇒ Janina Fiedorowicz - sekretarz
⇒ Stanisław Łoś - skarbnik
⇒ Elżbieta Andrzejczyk Zawada - członek
⇒ Barbara Sadło - członek
⇒ Adam Brzostko - członek
Adres: ul. Kościuszki 111 (UM); 14-500 Braniewo
Telefon: 572-361-302
E–mail: kpznbraniewo@wp.pl

Koło Działdowo

Zarząd:
⇒ Jacek Nowakowski - prezes;
⇒ Helena Piotrkowska - wiceprezes
⇒ Małgorzata Rucińska - sekretarz
⇒ Florian Iwona - skarbnik
Adres: ul. Zamkowa 6 (Centrum Aktywności Organizacji Pozarządowych); 13-200 Dzialdowo
Telefon: 505-010-065
E–mail: kpzndzialdowo@wp.pl

Koło Elbląg

Zarząd:
⇒ Janina Maksymowicz - prezes
⇒ Marianna Zielińska - wiceprezes
⇒ Barbara Ołdak - sekretarz
⇒ Maria Łechtańska - skarbnik
⇒ Anna Adamowicz - członek
⇒ Alicja Barańska - członek
⇒ Wacław Zaniewski - członek
= Stanisław Brandt - prezes honorowy
Adres: ul. Traugutta 38; 82-300 Elbląg
Telefon: 572-361-332
E–mail: kpznelblag@wp.pl

Koło Ełk

Zarząd:
⇒ Alicja Bielecka - prezes
⇒ Krzysztof Łuszczak - wiceprezes
⇒ Danuta Dąbrowska - sekretarz
⇒ Dorota Bućko - skarbnik
⇒ Jolanta Krzemińska - członek
⇒ Zofia Kamińska - członek
Adres: ul. Małeckich 3/4; 19-300 Ełk
Telefon: (87) 732-80-10
E–mail: kpznelk@wp.pl

Koło Giżycko

Zarząd:
⇒ Lech Chrostowski - prezes
⇒ Stanisław Piskorski - wiceprezes
⇒ Ewa Pluta - sekretarz
⇒ Dawid Maksymiuk - skarbnik
⇒ Grażyna Gasiul - członek
Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 4; 11-500 Giżycko
Telefon: 607-652-110
E–mail: kpzngizycko@wp.pl

Koło Gołdapsko - Oleckie

Zarząd:
⇒ Jadwiga Urbańska - prezes
⇒ Maria Szlajter - wiceprezes
⇒ Edward Kalinowski - sekretarz
⇒ Wacław Radzewicz - skarbnik

Adres: Pl. Kopernika 6; 19-400 Olecko
Telefon: (87) 520-12-36
E–mail: kpznolecko@wp.pl

Koło Iława

Zarząd:
⇒ Dorota Maria Maćko - prezes
⇒ Krystyna Paczkowska - wiceprezes
⇒ Marianna Królik - sekretarz
⇒ Stefan Gorczyński - skarbnik
⇒ Leokadia Pączkowska - członek
⇒ Julita Petrykowska - członek
⇒ Krystyna Stebelska - członek
Adres: Wiejska 2D, pok. 30; 14-202 Iława, Centrum Aktywności Lokalnej (CAL)w Iławie.
Telefon: 572-361-303
E–mail: kpznilawa@wp.pl

Koło Kętrzyn

Zarząd:
⇒ Grażyna Kocisz - prezes
⇒ Krystyna Bruszewska - wiceprezes
⇒ Katarzyna Nowicka - Kowalik - sekretarz
⇒ Halina Hryniewicka - skarbnik
⇒ Jadwiga Langa - członek
Adres: ul. Miejska 7/2; 11-400 Kętrzyn
Telefon: 600-788-303
E–mail: kpznketrzyn@wp.pl

Koło Lidzbark Warmiński

Zarząd:
⇒ Danuta Wołosiewicz - prezes
⇒ Jolanta Czaplińska - wiceprezes
⇒ Natalia Staszkiewicz - sekretarz
⇒ Krystyna Liczyńska - członek
Adres: ul. Krasickiego 1 pok. 14 (Urząd Gminy); 11-100 Lidzbark Warmiński
Telefon: (89) 767-00-51
E–mail: kpznlidzbarkwarminski@wp.pl

Koło Morąg

Zarząd:
⇒ Barbara Tolak - prezes
⇒ Helena Kułakowska - wiceprezes
⇒ Janina Żuryńska - sekretarz
⇒ Wiesław Ruczyński - skarbnik
⇒ Jerzy Pawłowski - członek
Adres: Pl. Jana Pawła II (Ratusz I p. pok.7); 14-300 Morąg
Telefon: 505-079-293
E–mail: kpznmorag1@wp.pl

Koło Mrągowo

Zarząd:
⇒ Lucyna Abramowska - prezes
⇒ Henryka Sawicz - sekretarz
⇒ Barbara Gawłowicz - skarbnik
⇒ Zofia Duda - członek
⇒ Julianna Rasińska - członek
Adres: ul. Wyspiańskiego 1 (MOPS); 11-700 Mrągowo
Telefon: 512-149-145
E–mail: kpznmragowo@wp.pl

Koło Nidzica

Zarząd:
⇒ Wiesława Grodecka - prezes
⇒ Iwona Gajer - wiceprezes
⇒ Stanisław Grembowski - sekretarz
⇒ Krystyna Chojnacka - członek

Adres: ul. Kolejowa 5 (MOPS); 13-100 Nidzica
Telefon: 791-693-882
E–mail: kpznnidzica@wp.pl

Koło Nowe Miasto Lubawskie

Zarząd:
⇒ Beata Głowacka - prezes
⇒ Lucyna Cendrowska - wiceprezes
⇒ Ryszard Pieniążek - sekretarz
⇒ Elżbieta Kochalska - skarbnik
Adres: ul. Działyńskich 2A (Miejska Biblioteka Publiczna); 13-200 Nowe Miasto Lubawskie
Telefon: 605-291-147
E–mail: kpznnowemiastolubawskie@wp.pl

Koło Olsztyn

Zarząd:
⇒ Piotr Łożyński - prezes
⇒ Kazimierz Bobrowski - wiceprezes
⇒ Tomasz Stopierzyński - sekretarz
⇒ Stanisław Tomaś - członek
⇒ Zofia Kulesik - członek
⇒ Kazimierz Barankiewicz - członek
Adres: ul. Mickiewicza 17/1 (Dzienny Dom Pomocy Społecznej „Nasza Chata”); 10-508 Olsztyn
Telefon: (89) 527-22-11
E–mail: oks.wim1@o2.pl

Koło Ostróda

Zarząd:
⇒ Jan Andrzej Otremba - prezes
⇒ Anna Andrzejewska - wiceprezes
⇒ Małgorzata Matuszewska - sekretarz
⇒ Marek Kolaj - skarbnik
⇒Irena Grzelak - członek
⇒ Witold Mieczławski - członek
⇒ Waldemar Kiński - członek
Adres: ul. Sobieskiego 9/115; 14-100 Ostróda
Telefon: (89) 646-48-12
E–mail: kpznostroda@wp.pl
WWW: https://pznostroda.pl.tl

Koło Pisz

Zarząd:
⇒ Barbara Gacka - prezes
⇒ Jadwiga Zegarowicz - wiceprezes
⇒ Wacław Kołdys - sekretarz
⇒ Joanna Pieloch - członek
⇒ Zygmunt Rudnik - członek
Adres: ul. Gizewiusza 5 (Urząd Miasta); 12-200 Pisz
Telefon: (87) 423-52-45
E–mail:

Koło Szczytno

Zarząd:
⇒ Katarzyna Pacewicz - prezes
⇒ Krystyna Kaczyńska - sekretarz
⇒ Barbara Sikorska - skarbnik
⇒ Andrzej Rekosz - członek
Adres: ul. Pułaskiego 10; 12-100 Szczytno
Telefon: 530-166-668
E–mail: kpznszczytno@wp.pl

Koło Węgorzewo

Zarząd:
⇒ Krystyna Patrzylas - prezes
⇒ Huszczo Wioleta - wiceprezes
⇒ Bronisław Kozłowski - sekretarz
⇒ Maria Cichurska - członek
Adres: ul. 11-Listopada 12/3; 11-600 Węgorzewo
Telefon: (87) 427-15-13 po godzinie 16-tej
E–mail: kpznwegorzewo@wp.pl

Powrót »


Copyright by Warmińsko-Mazurski Okręg Polskiego Związku Niewidomych
Wykonanie: Olsztyn24